Rozbiliśmy bank z nagrodami na Lidze Przedmiotowej w Radzanowie

Dwa pierwsze miejsca, jedno drugie, a pozostałe dzieci w pierwszej, premiowanej szóstce na XVII Międzygminnej Lidze Przedmiotowej w Radzanowie.

Takiego sukcesu jeszcze nie odnotowaliśmy. Podczas XVII Międzygminnej Lidze Przedmiotowej w Radzanowie nasi uczniowie wypadli znakomicie. Natalia Podkowska z klasy 2.A i Laura Fleming z klasy 4. zajęły pierwsze miejsce w swoich kategoriach. Natalia w kategorii kształcenia zintegrowanego klas drugich, a Laura w kategorii przyroda. Drugie miejsce w konkursie matematycznym zajął Dominik Raczyński z klasy czwartej.

Warto dodać, że w ligach przedmiotowych premiuje się pierwszych sześć miejsc. Ogromnym sukcesem okazał się udział naszych drugoklasistów. Na sześć premiowanych miejsc nasi uczniowie zajęli cztery:

1. miejsce Natalia Podkowska (2A),

4. miejsce Sebastian Piątkowski (2B),

5. miejsce – Anna Zając (2B),

6 miejsce – Kinga Kalińska (2A).

Świetnie spisali się również: Jaromir Zienkiewicz z klasy IV (4. miejsce z jęz. angielskiego) i Bartosz Jezierski z klasy VI (5. miejsce z jęz. polskiego i historii).

Sukces dzieci, to również sukces ich nauczycieli, tj.:

Anny Śliwińskiej – klasa 2.A

Małgorzaty Majewskiej – klasa 2.B