Rozliczenie finansowe Dnia Dziecka

Na prośbę Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Rogozinie publikujemy rozliczenie finansowe Dnia dziecka, zorganizowanego dla dzieci z Samorządowego Przedszkola w Radzanowie – Oddział w Rogozinie i ze Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie.

Wpływy:

2325,00 zł.                            – indywidualna wpłata od dzieci ze szkoły i przedszkola (155 osób x 15 zł. = 2325 zł.)

Wydatki:

4310,62 zł.                – Zakład Usług Rozrywkowych „Darek”

– Animator Czasu Wolnego „ Pajko”

– wata cukrowa, napoje, popcorn

– naczynia jednorazowe, kawa, herbata itp.

Różnicę pomiędzy wydatkami a wpływami w kwocie 1985,62 zł. pokryła Rada Rodziców z pieniędzy pozyskanych od życzliwych sponsorów.

Dodatkowo, dzieci otrzymały upominki i nagrody od Fundacji Orlen Dar Serca o wartości 4000,00 zł. oraz przekąski (chrupki, paluszki i prażynki) od firmy Okruszek. „Anielski Kredens” we własnym zakresie przygotował dla dzieci poczęstunek w formie ciast i przekąsek.

Rada Rodziców bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w zorganizowaniu imprezy.