Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole i w przedszkolu

Rok szkolny 2023/2024 w przedszkolu rozpoczyna się 1 września (piątek).

Przedszkole czynne będzie tego dnia (oraz we wszystkie pracujące dni) od 6:30 do 16:30. Tego dnia nie przewidujemy uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. Odbędzie się ono 9 września o godz. 9:00 i będzie połączone z oficjalnym otwarcie przedszkola.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w szkole będzie miało miejsce 4 września (czwartek), o godz. 9:00 na dziedzińcu szkoły.

Nowy rok szkolny rozpocznie się od krótkiego spotkania na dziedzińcu z dyrektorem szkoły, przedstawicielami samorządu i nauczycielami. Następnie dzieci i młodzież przejdą do klas ze swoimi wychowawcami. Tego dnia nie odbywają się zajęcia dydaktyczne i świetlica szkolna nie będzie czynna.

Dzieci objęte dowożeniem będą mogły skorzystać z transportu szkołobusem (do szkoły i z powrotem) zgodnie z rozkładem jazdy, który zostanie opublikowany w osobnym komunikacie.

• klasa I A – sala nr 14 (pierwsze piętro)
  • klasa I B – sala nr 12 (pierwsze piętro)
  • klasa II – sala nr 15 (pierwsze piętro)
  • klasa III – sala nr 13 (pierwsze piętro)