Rozpoczęliśmy dowożenie dzieci do szkoły

Z inicjatywy wójta Gminy Radzanowo, Pana Sylwestra Ziemkiewicza, uruchomiliśmy dowożenie dzieci na trasie Dźwierzno-Brochocin-Brochocinek-Boryszewo-Stróżewko-Rogozino.

W tej chwili z dowożenia korzysta ok. 20. dzieci (w tym dzieci przedszkolne). Dzięki temu pomysłowi połączyliśmy nieskomunikowane obszary Gminy Radzanowo z Rogozinem. W miarę możliwości finansowych władze Gminy Radzanowo będą rozszerzać program dowożenia dzieci do Rogozina o inne wioski.

Gmina Radzanowo i Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie pragnie skierować swoją bardzo bogatą i atrakcyjną ofertę edukacyjną do jak największego kręgu odbiorców.

Apelujemy więc do rodziców dzieci, którzy zapisali swoje pociechy do szkół poza terenem naszej gminy, o skorzystanie z naszej oferty dowożenia i oferty edukacyjnej. Nigdzie nie znajdziecie bogatszej i ciekawszej. U nas Wasze dzieci będą czuły się bezpiecznie!