Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Rozpoczynamy rekrutację do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023

Rozpoczynamy rekrutację do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023

Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie zaprasza do składania wniosków o przyjęcie do klasy I na rok szkolny 2022/2023. Zapisanie dziecka do naszej szkoły polega na złożeniu wypełnionego wniosku. Dokument należy pobrać ze strony szkoły www.sp-rogozino.pl. Znajduje się on w zakładce na górze strony głównej: „Dokumenty do pobrania”. Bezpośredni link do wniosku jest też pod tą wiadomością.

Dokument należy wydrukować, wypełnić i przekazać do naszej szkoły. Sposoby przekazania omówione zostały poniżej.

Wprawdzie do naszej szkoły można zapisać dziecko w każdym momencie, ale dla lepszej organizacji placówki najlepiej gdybyście Państwo zrobili to do 29 kwietnia 2022 r.

Wniosek można dostarczyć osobiście, ale nie ma takiej konieczności. Można wysłać go przez e-mail: sekretariat@sp-rogozino.pl  W temacie e-maila prosimy wpisać: „Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły”. Wniosek i klauzulę można też przesłać drogą pocztową na adres szkoły: Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie, ul. Mazowiecka 25; 09-442 Rogozino. Można też otrzymać te dokumenty i wypełnić bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 24 2637777 lub pisząc na adres e-mail: skretariat@sp-rogozino.pl,

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej szkoły i zapraszamy do składania wniosków.

Bezpośrednie linki do pobrania dokumentów rekrutacyjnych:

Skip to content