Ślubowanie przedszkolaków. Pierwsze w nowym budynku przedszkola

13 października rogozińskie przedszkolaki złożyły ślubowanie i odebrały pasowanie z rąk dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie. Maluchy przygotowane przez swoje wychowawczynie – Beatę Kisio, Annę Pałysę, Małgorzatę Padzik i Annę Strzemieczną – powiedziały wierszyki, zaśpiewali piosenki i zatańczyli tańce.

Obecny podczas uroczystości Marcin Kuczkowski – sekretarz urzędu gminy w Radzanowie pogratulował maluchom świetnych występów i odwagi. Złożył również nauczycielom i pracownikom przedszkola życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, po czym wręczył dzieciom ogromny kosz pełen słodkości.

Po uroczystości maluchy i ich rodzice rozeszli się do swoich sal. Były zdjęcia, wspólne zabawy i prezenty.