Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Spotkanie z Neptunem, czyli Zielona Szkoła w Trójmieście

Spotkanie z Neptunem, czyli Zielona Szkoła w Trójmieście

5, 6, 7 czerwca – to trzy gorące, pełne wrażeń i emocji dni, które część uczniów naszej szkoły spędziła w pięknym, nadbałtyckim Sopocie. Pierwszego dnia uczestnicy wycieczki zwiedzili, zapisany na liście światowego dziedzictwa UNESCO – zamek w Malborku wzniesiony przez zakon krzyżacki. Tego samego dnia, po zakwaterowaniu i obiadokolacji wszyscy udali się na spacer po plaży oraz wzięli udział w grach i zabawach przygotowanych przez opiekunów.

Kolejny dzień należał do miłośników wodnych zabaw, które miały miejsce w redzkim Aquaparku. Niebywałą atrakcją obok pływania z prawdziwymi rekinami była wizyta w Gadolandii – fascynującym świecie gadów, płazów i pajęczaków. Następnie wycieczkowicze odwiedzili Akwarium Gdyńskie. Po powrocie do Sopockiego Zdroju, czyli miejsca zakwaterowania i zjedzeniu obiadokolacji przyszedł czas na kolejny punkt programu – Sopockie Molo oraz spacer ulicą Monte Cassino.

Ostatniego dnia miało miejsce zwiedzanie gdańskiej starówki oraz rejs statkiem na Westerplatte – symbol II wojny światowej.

Pobyt w Trójmieście dostarczył uczniom wielu przygód i radości! Zdjęcia kliknij

Skip to content