Święto Szkoły: msza w intencji obrońców ojczyzny i pierwszoklasistów

Tegoroczne święto Szkoły rozpoczęła Msza Św., celebrowana przez naszego proboszcza, ks. dr. Janusza Wiśniewskiego. W nabożeństwie wzięli udział: Sylwester Ziemkiewicz – starosta płocki, Piotr Jakubowski – wójt gminy Radzanowo, Jolanta Sochacka – przewodnicząca rady gminy Radzanowo i Robert Majewski – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie.

Społeczność szkolna modliła się w intencji obrońców ojczyzny i pierwszaków, które 1 września rozpoczęły swoją przygodę ze szkołą. Symbolicznym akcentem było poświęcenie tornistrów.

Oprawę mszy uświetnili: poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie, zuchy i harcerze. Dzieci i młodzież przygotowali: Justyna Drajkowska, Marlena Kącicka, Iwona Zalewska i Kamil Jakubowski. Za oprawę mszy odpowiadała szkolna katechetka, Agnieszka Tyńska.

Zdjęcia: Aneta Rutkowska