Pan Sylwester Ziemkiewicz – Wójt Gminy Radzanowo – objął patronat nad VIII Festiwalem Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 30 stycznia 2016 r. w kościele pod wezwaniem Św. Faustyny – Apostołki Miłosierdzia Bożego w Rogozinie. Wójt Gminy Radzanowo już wielokrotnie dał się poznać jako propagator i mecenas wszelakich wydarzeń kulturalnych w naszej gminie. To w widoczny sposób integruje naszą wspólnotę. Rzecz to ważna i nie do przecenienia. Dziękujemy!

Organizatorami Festiwalu są: Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie, Parafia pw. Św. Faustyny – Apostołki Miłosierdzia Bożego w Rogozinie, Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie oraz Rada Rodziców działająca przy naszej szkole.