Szkolna drużyna harcerska uczestniczyła w 30. Dniach Chorągwi Mazowieckiej w Płocku

W dniach 16-18 września 2022r. odbyły się 30. Dni Chorągwi Mazowieckiej w Płocku. Uczestniczyło w nich ponad tysiąc zuchów, harcerzy i instruktorów. Szkolną drużynę harcerską reprezentowała grupa 8 harcerzy oraz 2 opiekunów: Iwona Zalewska, Kamil Jakubowski.

Harcerze tak opisują to wydarzenie:

Wyruszyliśmy do Płocka w piątek 🚍. Po przybyciu na miejsce był czas abyśmy lepiej poznali się w gniazdach. Tworzyliśmy stoiska, na których reklamowaliśmy naszą drużynę. W sobotę wczesna pobudka i wyjście na trasę już o 8:00 ulicami miasta Płocka. Po południu bawiliśmy się na koncercie 🎤 z HarceSz W.G i Wszyscy Byliśmy Harcerzami. A wieczorem spędziliśmy czas przy wspólnym ognisku, by lepiej poznać życie Władysława Broniewskiego. Niedziela to Msza Święta oraz apel kończący 30 Dni Chorągwi Mazowieckiej. Było ciasno ale klimatycznie i poznaliśmy kąty Jagielonki i Żabki ⚜️⚜️„Siała baba mak Hejjjjjjj!”

Zdjęcia kliknij