Szkolni kolędnicy zanieśli Dobrą Nowinę

We wtorek, 19 grudnia, szkolni kolędnicy odwiedzili zakłady pracy i urzędy. Ponieśli Dobrą Nowinę o Narodzeniu Pańskim, śpiewali kolędy i składali życzenia. Na ręce wójta gminy Radzanowo Piotra Jakubowskiego oraz Sylwestra Ziemkiewicza – starosty płockiego złożyli świąteczne i noworoczne życzenia dla mieszkańców całej gminy Radzanowo i powiatu płockiego.

Kolędnicy kolejno odwiedzili też firmę Agrobud, Bank Spółdzielczy „Mazowsze”, Starostwo Powiatowe w Płocku. Kolędnicy składali życzenia w imieniu całej społeczności szkolnej. Wszędzie spotkali się z gorącym przyjęciem. Wrócili obdarowane słodyczami i drobnymi suwenirami.

W tegorocznym kolędowaniu uczestniczyły dzieci przygotowane przez nauczycieli: Norberta Pałysę, Małgorzatę Majewską i Roberta Majewskiego.