Szkolny konkurs ⭐ MAM TALENT ⭐

21.03.2024 r. w naszej szkole odbyła się II edycja konkursu „Mam talent”. Ma on na celu rozwijanie kreatywności dzieci, odkrywanie i promowanie nowych talentów w środowisku szkolnym, popularyzację działań artystycznych, propagowanie atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu, a także budowanie pozytywnego klimatu szkoły.

Uczniowie z klas I-VIII zaprezentowali swoje hobby, pasje, umiejętności i uzdolnienia. Tego dnia uczestnicy mieli na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy wykonawcy zaprezentowali się świetnie. Nieprzeciętny talent młodych artystów dał widzom przyjemność oglądania niezwykłych występów wokalnych, tanecznych i akrobatycznych, gry na instrumencie oraz prezentację niesamowitych umiejętności, takich jak układania kostki Rubika w czasie 90 sekund. Publiczność żywiołowo oklaskiwała kolejnych uczestników doceniając ich talent, zaangażowanie i odwagę.

Wysoki poziom konkursu sprawił, że jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców.

Nagrody oraz wyróżnienia otrzymali:

I miejsce: Klaudia Trafny

II miejsce: ,,Chromosomy”, czyli Bartek Gontarek, Marcin Cichocki, Jakub Obigowski, Kamil Wierzbicki

III miejsce: Julia Wincenciak

Wyróżnienie I: Julia Lis

Wyróżnienie II: Zofia Remplewicz i Maja Jóźwiak

Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Serdecznie dziękujemy naszym uczniom, którzy z wielkim zaangażowaniem przygotowali to wydarzenie:

– prowadzące: Nikola Binkowska i Maja Milczarek;

– Jurorzy: Małgorzata Gałka, Oliwia Jodłowska oraz Natalia Zembrzycka;

– wizażystki: Maja Kędzierska i Anna Mularczyk;

– pomoc techniczna: Gabriela Kowalewska, Julia Jaskuła i Nikola Kozłowska;

– reklama: Maja Ostrowska;

– reżyseria: Natalia Piotrowska.

Ogromne podziękowania składamy na ręce pani Iwony Zalewskiej – pomysłodawczyni wydarzenia, panu Tomkowi Zalewskiemu za profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie oraz panu Radosławowi Karwowskiemu za oprawę filmową. Nie możemy się już doczekać filmu!