Szkolny konkurs „ Mam Talent”

9 lutego w naszej szkole odbył się konkurs „ Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością nieprzeciętny talent.

Taniec gimnastyczny zaprezentowały Zofia Nakwaska, Nela Wąsowska, Emilia Świgońska. Umiejętnością gry na fletach pochwalili się Kuba Obigowski, Bartek Gontarek i Marcin Cichocki. Taniec gimnastyczny i nowoczesny zobaczyliśmy w wykonaniu Zuzanny Jakowskiej, Zofii Remplewicz i Anny Chmieleckiej. Pięknie zaśpiewały Zuzanna Bielas, Maja Chmielewska, Oliwia Kolasińska, Julia Wincenciak oraz Piotr Wójcik. Wybitnym znawcą flag (nawet maleńkich krajów) okazał się Mateusz Gawlik. Z polotem krakowiaka zatańczyły przedszkolne sześciolatki. W „reklamach” wystąpiły Maja Ostrowska, Natalia Piotrowska, Maja Kędzierska i Anna Mularczyk. W jury zasiadły Natalia Zambrzycka, Gabriela Kowalewska, Małgorzata Gałka. Konkurs ze swada i gracją poprowadziły Nikola Binkowska i Maja Milczarek. Scenariusz i reżyseria szkolnego „Mam talent” to praca Natalii Piotrowskiej.

Pomysłodawczynią konkursu była Iwona Zalewska, nauczycielka wychowania fizycznego. Za nagłośnienie i efekty świetlne odpowiadał Tomasz Zalewski, a zdjęcia robiła Aneta Rutkowska (wielkie dzięki, Aneto i Tomku, za Wasz wolontariat). Program filmował Radosław Karwowski. Wkrótce premiera filmu.

Galeria zdjęć kliknij