SZOK! Mamy rekord! Zebraliśmy dla WOŚP 8 060,31 zł.! Dziękujemy! Macie szlachetne serca!

Jeszcze nigdy nie zebraliśmy tak dużo. W tym roku to rekordowa kwota 8 060,31 zł.! Na tę sumę składają się dwie:

• 807,32 zł. – loteria, która żyła szkoła cały ubiegły tydzień;
  • 7 252,99 zł. – tyle zebrali nasi wspaniali wolontariusze (Iga Bielas, Amelia Bińkowska, Nikola Binkowska, Kasia Chyczewska, Małgorzata Gałka, Aleksandra Jaszczak, Gabriela Kowalewska, Maja Kowalewska, Natalia Krupniewska, Michalina Malinowska, Maja Ostrowska, Oliwia Rolska, Weronika Zaborowska, Martyna Zychowicz, Bartosz Nowak, Szymon Opólski)

Dotychczasowy rekord padł w 2020 roku. Wtedy zebraliśmy 4 847,75 zł.

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom i wolontariuszom. Specjalne podziękowania należą się Marlenie Kącickiej, naszej szkolnej plastyczce, która od lat dyryguje Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie.

Organizator 31. Finału WOŚP: Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie

Galeria zdjęć kliknij