Szóstoklasiści pojechali do Ranczowiska

2  października, z okazji Dnia Chłpaka, uczniowie z klasy 6. pojechali na wycieczkę do Ranczowiska. Dzieci były oprowadzane po zwierzyńcu, słuchając interesujących opowieści o każdym z ich mieszkańców, mogły karmić niektóre gatunki, a nawet wziąć na ręce. Zobaczyły zwierzęta, takie jak, m.in.: kozy, owce, lisa, bażanty, jeżozwierza, kury ozdobne, króliki, przepiórki, wiewiórki, muflony, daniele, emu, ptaki drapieżne, itd.

Były również organizowane zabawy drużynowe, typu wyścigi, skoki, równoważnie, przeciąganie liny. Na koniec rozpalono ognisko, na którym dzieci mogły upiec kiełbaski, integrować się oraz spędzić miło czas.

Dzień upłynął uczniom bardzo szybko,  długo dzieliły się wrażeniami  z odwiedzonego w tym dniu miejsca.