Trzecie miejsce reprezentacji naszej szkoły w Powiatowym Konkursie Profilaktycznym „Jestem OK, potrafię być offline”

30 listopada 2022 r. przedstawiciele klas ósmych w składzie: Katarzyna Chyczewska, Michalina Malinowska i Oliwia Rolska zaprezentowały naszą szkołę na  Powiatowym Konkursie Profilaktycznym pn. „Jestem OK, potrafię być offline”. Dziewczyny wywalczyły zaszczytne III miejsce.

Turniej składał się z trzech części. Zadaniem przedkonkursowym było nagranie filmu reklamującego bycie offline, kolejnym etapem był test wiedzy nt. fonoholizmu i cyberprzemocy, ostatnia część to projekt koszulki reklamującej konkurs i jego hasło przewodnie.

Zawody zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu, wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych z terenu całego powiatu płockiego.

Opiekunem grupy jest wychowawczyni klasy ósmej Olga Sawicka.

Zdjęcia kliknij