Uczniowie z klas I-III na wycieczcie a Parku Torus

17 kwietnia dzieci z klas I-III pojechały na wycieczkę do Parku Nauki Torus, mieszczącego się w Ciechanowie. Park umożliwił dzieciom samodzielne eksperymentowanie, odkrywanie praw i badanie zależności – przede wszystkim w obszarach fizyki, matematyki, techniki i architektury. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek na temat historii wieży ciśnień w Ciechanowie. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami mieli okazję wziąć udział w kreatywnych warsztatach i samodzielnie zrobić tęczę.

Dzieci zwiedzały interaktywną wystawę z eksponatami, gdzie mogły później samodzielnie wypróbować działania różnych urządzeń. Użytkowanie eksponatów pozwoliło naszym uczniom przyjrzeć się wielu tematom w nowy sposób i poprzez tę nową perspektywę zaciekawić. Po zwiedzaniu wystawy czekał na nas poczęstunek i pyszne lody. Nie zapomnieliśmy również o odpoczynku na ogromnych leżakach na dachu Parku Nauki. Zdjęcia kliknij