Uroczysty apel upamiętniający Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada obchodziliśmy rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W przeddzień tego święta w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający to wydarzenie. Dzieci ze wszystkich klas przygotowały wspaniałą część artystyczną złożoną z wierszy, piosenek i prezentacji multimedialnych, poświęconych naszej Ojczyźnie. O patriotyzmie mówili też zaproszeni goście: Krzysztof Czerwiński – Radny Gminy Radzanowo i Marcin Kuczkowski – Sekretarz Gminy Radzanowo.

Po uroczystości delegacja szkoły, w skład której weszli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, ks. dr Janusz Wiśniewski, Agata Trojanowska i Krzysztof Czerwiński – Radni Rady Gminy oraz Robert Majewski – dyrektor szkoły, złożyli kwiaty i zapalili znicz pod tablicą upamiętniającą Bohaterów Ziemi Rogozińskiej, biorących udział w wyzwoleniu naszego kraju ze 123-letniej niewoli.

W uroczystości wzięła również udział Ewa Kukawska – Przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego. W przygotowania apelu włączyli się wszyscy nauczyciele.