Uruchomiliśmy warsztaty z robotyki

3 października rozpoczęliśmy warsztaty z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA. Jest to nowatorska forma edukacji dla dzieci, która zagościła w murach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie w obecnym roku szkolnym. Dzieci składały, programują i testują roboty z klocków Lego.

Zajęcia prowadzą specjaliści z firmy Academia Robotica, którzy wprowadzają dziecko w świat robotyki i programowania. Mali konstruktorzy budują proste roboty z kolorowych klocków Lego, a następnie ożywiają je przy pomocy łatwego oprogramowania. Warsztaty te to przede wszystkim zabawa, która uczy w przyjazny i zabawny sposób.

Zachęcamy rodziców dzieci z klas I-III  oraz przedszkolaków do zapisów na zajęcia. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Warsztaty odbywają się w każdy wtorek

– dla dzieci z klas I-III: w godz. 12:45 – 14:05 w budynku Szkoły Podstawowej;

– dla dzieci przedszkolnych: w godz. 14:15 – 15:15 w budynku Przedszkola Samorządowego.