UWAGA! Ogłaszamy konkurs na plakat XIII Szkolno-Parafialnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Rogozinie

Zasady konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas V-VIII Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie.
  2. Prace graficzne należy wykonać w programie Canva (darmowy i dostępny on-line pod adresem www.canva.com).
  3. Prace muszą być przygotowane samodzielnie. A jeśli zostaną przygotowane z pomocą rodzica lub innej osoby, to uczeń powinien na tyle znać środowisko Canvy, aby móc w szkole samodzielnie dokonać potrzebnych (ewentualnych) modyfikacji swojej pracy.
  4. Praca powinna zawierać następujące informacje: nazwa wydarzenia (XIII Szkolno-Parafialny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Rogozinie), miejsce wydarzenia (kościół parafialny w Rogozinie), termin wydarzenia (20 stycznia 2023, godz. 9:00), organizatorzy (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogozinie, Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie, Parafia p.w. Świętej Faustyny – Apostołki Miłosierdzia Bożego w Rogozinie), patronat honorowy (Sylwester Ziemkiewicz – Starosta Płocki, Piotr Jakubowski – Wójt Gminy Radzanowo).
  5. Prace w formie plików jpg lub png należy przesłać do 9 stycznia 2023 roku (do godziny 8:00) na adres e-mail: rmajewski@sp-rogozino.pl
  6. Uczniowie, których prace zostaną wyróżnione, otrzymają nagrody rzeczowe, ufundowane przez Piotra Jakubowskiego – Wójta Gminy Radzanowo.
  7. Zwycięska praca stanie się oficjalnym plakatem Festiwalu.
  8. Nagrody zostaną wręczone podczas Festiwalu.
  9. Wszystkie nagrodzone prace zostaną opublikowane w internecie.