Ważne! Terminy przerwy świątecznej i rekolekcji

Informujemy, że wiosenna przerwa świąteczna w naszej szkole odbywa się w dniach 24.03 – 29.03.2016 r. W tych dniach zajęcia dydaktyczne nie będą prowadzone.

W dniach 30 i 31 marca 2016 r. w parafii p.w. Św. Faustyny – Apostołki Miłosierdzia Bożego w Rogozinie odbędą się rekolekcje, a 6 kwietnia 2016 r. – nawiedzenie kopii obrazu NMP. W ciągu tych trzech dni zmienia się organizacja zajęć w naszej szkole.

Dzieci chcące uczestniczyć w tych uroczystościach rozpoczynają każdy dzień Mszą Świętą o godz. 8.00. Na poranną mszę dzieci przychodzą samodzielnie lub muszą być dowiezione przez rodziców (poza grupą dzieci dowożoną szkolnym autobusem).

Uczestnictwo w mszach nie jest obowiązkowe. W tej sytuacji prosimy o dowiezienie dziecka do szkoły na trzecią godzinę lekcyjną (tj. 9.50). Istnieje także możliwość spędzenia tego czasu w szkole, świetlica będzie prowadzić dyżur opiekuńczy.