Wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku 2024

Drogie Dzieci! Szanowni Rodzice, Opiekunowie i Nauczyciele!

Kolejny rok dobiega końca i chciałbym skorzystać z tej okazji, aby spojrzeć wstecz na minione dwanaście miesięcy. Jednak przede wszystkim chciałbym wyrazić moje szczere uznanie za ogromne Wasze poświęcenie i zaangażowanie w życie i rozwój Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie.

Rok 2023 charakteryzował się ożywieniem po wyzwaniach związanych z pandemią COVID-19, postępem technologicznym dzięki sztucznej inteligencji, ogromnymi wysiłkami na rzecz przezwyciężenia kryzysów, których doświadczaliśmy jako naród, a także poważnymi wyzwaniami geopolitycznymi i nieporozumieniami, które niestety zakończyły się gwałtownymi konfliktami i wojnami. Nie można zaprzeczyć, że wokół nas zachodzi wiele wydarzeń i zmian.

W świecie, który nieustannie ewoluuje i zmienia się, bardzo ważne jest, abyśmy byli razem. Wspierając się i polegając na sobie, możemy stawić czoła wyzwaniom, które stoją przed nami. Nasza mała społeczność i współpraca to klucze do sukcesu.

Dzięki temu możemy podsumować mijający rok jako udany. Emanacją tego jest rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego o budynek przedszkola. Poprawa warunków nauki i pracy z pewnością przyniesie korzyści w postaci osiągnieć naszych dzieci.

Jeszcze raz chciałbym wyrazić moje szczere podziękowania. Bez Was – Drogie Dzieci, Rodzice, Opiekunowie i Nauczyciele – nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj. Jestem dumny, że mogę być częścią tej wspólnoty i cieszę się na udaną współpracę w nadchodzącym roku. Nasz sukces jest wynikiem naszej jedności i wzajemnego zaufania.

Życzę Wam – Drogie Dzieci, wszystkim Państwu i Waszym Rodzinom – wspaniałych i refleksyjnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku 2024.

Bądźcie zdrowi!
dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie