Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – zagraliśmy rekordowo!

24. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazała się dla naszej szkoły rekordowa. Nasi wolontariusze zebrali w sumie 1523, 81 zł. Najwięcej zebrała Agata Kowalska z klasy IV, zbierając 416,08 zł. Poza Agatą pieniądze zbierali: Angelika Popławska, Kacper Brzozowski, Damian Jędrzejczak i Damian Pejta. Wolontariuszami opiekowała się Kamila Marczak.

Ale to nie był jedyny nasz udział w WOŚP 2016. Dzieci z zespołu muzycznego „Bułka z masłem” (z klasy 2.B i 2.A)  zagrały i zaśpiewały podczas finału tej imprezy w CEKiS w Radzanowie. Były kolędy i zimowe piosenki. Publiczność zgotowała nam gorące owacje. Zespół przygotowała Małgorzata Majewska – wychowawczyni klasy 2.B, a akompaniował Robert Majewski. Wielce pomocne były też mamy małych artystów. Nie tylko dowiozły dzieci na miejsce, ale i dzielnie śpiewały podczas występów swoich pociech.

Zdjęcia: Joanna Lubarska, Kamila Marczak, CEKiS w Radznowie.