Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

„Wilcza Wataha” na zlocie drużyn harcerskich

„Wilcza Wataha” na zlocie drużyn harcerskich

Od 19 do 20 października harcerze 25. DH „Wilcza Wataha” brali udział w złazie drużyn hufca „Mazowsze” w Sikorzu. Podczas zlotu nastąpiło uroczyste wręczenie i poświęcenie sztandaru dla hufca ”Mazowsze” Płock. Jak zwykle był to bardzo aktywny, miły, integracyjny i harcerski wypad podczas którego mogliśmy zgłębić swoją wiedzę, ale także świetnie się bawić.
 
W sobotę przed południem przyjechaliśmy do Sikorza. Po zakwaterowaniu ruszyliśmy na trasę i rozpoczęliśmy grę terenową. Po powrocie z gry mieliśmy krótką przerwę na posiłek, a następnie do wyboru zajęcia tematyczne: projekcja filmu ,warsztaty sprawnościowe, nauka piosenek. Potem była kolacja, a tuż po niej „Biesiada Powstańcza” i „śpiewogranie”.
 
W niedziele wstaliśmy wcześnie rano. O godzinie 9:00 odbyła się uroczysta msza i poświęcenie sztandaru. Po mszy nastąpił apel i uroczyste wręczenie i poświęcenie sztandaru. Na koniec czekała na nas pyszna grochówka.
 
To był bardzo udany harcerski weekend. Dziękujemy gospodarzom 33. DW „Dżungla” w Sikorzu za tak ciepłe przyjęcie i świetną zabawę.
 
Czuwaj!
Opiekunami drużyny harcerskiej z Rogozina są: Iwona Zalewska i Kamil Jakubowski
Relacja zdjęciowa ze zlotu kliknij…

Skip to content