Witaj szkoło!

4 września społeczność Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie rozpoczęła nowy rok szkolny. Przygodę ze szkołą rozpoczęło 33 dzieci w dwóch klasach pierwszych. W tym roku szkolnym w samej szkole będzie uczyć się 205 dzieci, a łącznie z przedszkolem 303 dzieci.

Podczas uroczystości gościli u nas Marcin Kuczkowski – sekretarz urzędu gminy Radzanowo i ksiądz dr Janusz Wiśniewski – proboszcz naszej parafii. Goście i dyrektor szkoły złożyli dzieciom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia sukcesów w nowym roku szkolnym.

Oddanie do użytku nowego budynku przedszkola poprawiło warunki pracy szkoły. Wzbogaciliśmy się o dwie sale lekcyjne oraz gabinet pedagoga, logopedy i pielęgniarki.

Zdjęcia kliknij