Wmurowanie Aktu Erekcyjnego pod rozbudowę szkoły

Tegoroczne Święto Szkoły przyniosło jeszcze jedno ważne wydarzenie. Wmurowaliśmy Akt Erekcyjny pod rozbudowę naszej placówki.

Rozbudowa Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Rogozinie to najbardziej paląca inwestycja gminy Radzanowo. Systematycznie wzrastająca liczba uczniów, Konieczność kształcenie w nowoczesnych klasopracowniach i stworzenie ośrodka oświatowo-kulturalno-sportowego dla mieszkańców Rogozina i okolic stawia tę inwestycję w gronie priorytetowych.

Symboliczny Akt Erekcyjny podpisali: Sylwester Ziemkiewicz – Wójt Gminy Radzanowo, Jolanta Sochacka – przewodnicząca Rady Gminy Radzanowo, ks. dr Janusz Wiśniewski – proboszcz Rogozińskiej parafii, Waldemar Hińc – syn patrona szkoły, Ewa Kukawska – przewodnicząca rady rodziców, Józef Krawczyk – projektant nowego budynku, Krzysztof Czerwiński i Sławomir Trojanowski – radni rady gminy Radzanowo i Robert Majewski – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie.

Aktu wmurowania dokonał Tadeusz Kozłowski, absolwent szkoły z roku 1960, dziadek pierwszoklasistki i trzecioklasisty.