Wójt Gminy Radzanowo podziękował rodzicom za zaangazowanie na rzecz szkoły i środowiska lokalnego

Rodzice dzieci uczęszczających do naszej szkoły są wspaniali! – to truizm, który dziś przybrał wymierne efekty. Dzięki ich społecznemu zaangażowaniu w szkole organizujemy liczne imprezy i uroczystości. Do największych można zaliczyć Święto Szkoły, Mikołajki, Kiermasz Świąteczny, Festiwal Kolęd, Ferie bez nudy, i wiele, wile innych.

Najbardziej zaangażowanej dwudziestce rodziców Sylwester Ziemkiewicz – Wójt Gminy Radzanowo i Robert Majewski – dyrektor szkoły, przygotowali specjalne podziękowania, a dzieci zgotowały wielominutowe owacje na stojąco.

Podziękowania i ciepłe słowa skierował do zebranych na specjalnej uroczystości zastępujący Pana Wójta Marcin Kuczkowski Sekretarz Urzędu Gminy w Radzanowie.