Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale…

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale…

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
 
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w dniu 08.02.2018r. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

 
W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość zaprezentowania swojego stroju w czasie pokazu mody karnawałowej. Następnie wszyscy uczestnicy balu świetnie się bawili w czasie przygotowanych specjalnie dla nich zabawach, tańcach i konkursach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porywała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuszek.
 
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
 
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, słodkiego poczęstunku oraz pomocy w przygotowaniu dekoracji do sali balowej.
 
Kolejny bal karnawałowy już za rok!
Skip to content