Wyjątkowi kolędnicy

Kolędowanie – czyli odwiedzanie zakładów pracy i urzędów – to już wieloletnia tradycja naszej szkoły. W tym roku dzieci z klas 2.A, 2.B, 3., 4., i 5., złożyły życzenia świąteczne i noworoczne (w kolejności odwiedzania) Panu Sylwestrowi Ziemkiewiczowi – Wójtowi Gminy Radzanowo i pracownikom Urzędu Gminy, pracownikom Banku Spółdzielczego w Radzanowie, Panu Mariuszkowi Bieńkowi – Staroście Płockiemu, Panu Lechowi Dąbrowskiemu – Przewodniczącemu Rady Powiatu Płockiego i wszystkim Radnym Rady Powiatu Płockiego, dzieciom z oddziałów chirurgii dziecięcej i pediatrii WSzZ „Winiar” w Płocku, dziennikarzom Gazety Wyborczej – Płock i dziennikarzom Tygodnika Płockiego, Panu Andrzejowi Nowakowskiemu – Prezydentowi Miasta Płocka, ks. biskupowi Piotrowi Liberze, Pani Dorocie Sokołowskiej – Kuratorowi Mazowieckiemu, Pani Annie Pietrzak – Dyrektor Płockiej Delegatury Kuratorium Mazowieckiego.

Kolędnikom towarzyszyli nauczyciele: Małgorzata Majewska, Norbert Pałysa i Robert Majewski oraz rodzice: Anna Murawska i Agnieszka Piątkowska. Zdjęcia: Piotr Augustyniak – gazeta.pl