Wystąpiliśmy na 31. Finale WOŚP w Radzanowie [GALERIA ZDJĘĆ]

Przedszkolaki, dzieci z klasy drugiej i trzeciej oraz zespół muzyczny No Name wystąpili podczas 31. finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radzanowie, zorganizowany przez Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie.

Występy, prezentacje i licytacje rozpoczęły się o godzinie 15:00. Chwilę później nasze przedszkolaki, przygotowane przez Beatę Kisio i Annę Pałysę, rozpoczęły prezentacje artystyczne. Po nich, wspierani czujnym okiem swoich wychowawczyń (Małgorzaty Majewskiej i Anny Śliwińskiej), zaśpiewali drugoklasiści i trzecioklasiści.

W między czasie można było obejrzeć solowe popisy dzieci, które zaprezentowały program przygotowywany na szkolne wydarzenie „Mam talent”. Zuzanna Jakowska z klasy III zaprezentowała przygotowany przez siebie pokaz gimnastyki artystycznej, a jej koleżanka z klasy, Oliwia Kolasińska, wykonała piosenkę Sanah „Nic dwa razy się nie zdarza”. Julia Wincenciak zaśpiewała kolędę „Lulajże Jezuniu”. Uczennice powtórzą swoje prezentacje już niedługo w szkole. 9 lutego odbędzie premiera „Mam talent”, nad którym czuwa nauczycielka wychowania fizycznego, Iwona Zalewska.

Nasze prezentacje zamknął występ zespołu muzycznego No Name. Młodzi artyści pod wodzą Norberta Pałysy zaśpiewali i zagrali kolędę „Lulajże Jezuniu”.

Pomaganie daje siłę! Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom oraz nauczycielom za to, że włączyli się w WOŚP, wspierając swoim czasem i pieniędzmi ten jakże szczytny cel.

Galeria zdjęć (fot. Aneta Rutkowska i Robert Majewski) kliknij