Zakończenie roku szkolnego

25 czerwca był ostatnim dniem roku szkolnego. Niesprzyjająca pogoda zdecydowała, że rozdanie nagród i świadectw odbyło się w klasach. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody książkowe.

Najbardziej wzruszającym momentem było jednak pożegnanie klasy ósmej, która tego dnia po raz ostatni przekroczyła próg Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie.

W tym roku po raz pierwszy wręczyliśmy specjalne nagrody dla uczniów i szkolnych organizacji (np. harcerze i zuchy), którzy wykazali się nieszablonowymi zainteresowaniami i pasją w działaniu. Pomysłodawczynią tej nagrody jest Jolanta Sochacka – nauczycielka fizyki i chemii, przewodnicząca Rady Gminy Radzanowo. Pani Jola, wręczając nagrody, złożyła również życzenia w imieniu wójta Gminy Radzanowo – Sylwestra Ziemkiewicza, któremu wyjazd służbowy nie pozwolił przyjechać do naszej szkoły.

W uroczystości wziął także udział Krzysztof Czerwiński – radny do Rady Gminy Radzanowo. Pan Krzysztof i dyrektor szkoły wręczyli uczniom stypendia naukowe. Otrzymali je ci, którzy zdobyli średnią ocen co najmniej 4,75.

Na koniec uroczystości dzieci z klas młodszych poczęstowały się cukierkami od pani Ewy Przygody. Pani Ewa co roku obdarowuje nasze dzieci słodyczami.

Zdjęcia kliknij