Zapraszamy na „Ferie bez Nudy” 2024

Rada Rodziców i Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie zapraszają na tegoroczna edycję „Ferii bez Nudy” – 22-26 stycznia 2024 r. Poniżej przedstawiamy harmonogram.

Zgodnie ustaleniami Rady Rodziców deklaracje uczestnictwa w Feriach otrzymały dzieci, których rodzice/opiekunowie wpłacili składkę na Komitet Rodzicielski. Bardzo prosimy o czytelne wypełnienie i ich zwrot do sekretariatu szkoły najpóźniej do dnia 12 stycznia 2024 r. W przypadku zadeklarowania płatnych atrakcji konieczne będzie również dokonanie wpłaty.

PONIEDZIAŁEK 22.01.2024 r.

Seans filmowy “Akademia Pana Kleksa” w kinie “Przedwiośnie”, oraz szalona zabawa na lodowisku w Płocku. Zbiórka w szkole 8.10, powrót pod szkołę po godzinie 13. Jeżeli dzieci posiadają własne łyżwy proszę dopisać to na zgłoszeniu. Popcorn i napoje w kinie we własnym zakresie. Koszt 15 zł.

WTOREK 23.01.2024 r.

Dzień gier planszowych i zabaw grupowych. Zajęcia w szkole rozpoczynamy o godzinie 10.00, a kończymy o godzinie 13.00. Proszę aby dzieci zabrały ze sobą z domu swoje ulubione gry planszowe. Dzieci będą mogły również pograć w kalambury oraz poskakać w gumę. Jeżeli dopisze zimowa pogoda wyjdziemy rzucać się śnieżkami i lepić bałwana. Na zakończenie będzie słodki poczęstunek. Bez dodatkowych kosztów.

ŚRODA 24.01.2024 r.

Warsztaty kulinarne, które poprowadzi firma “Lekkie ciacho”. Na zajęciach dzieci nauczą się jak w prosty sposób można przygotować słodkie ale zdrowe przekąski. Będą robić rafaello, krem czekoladowy oraz batoniki bakaliowe. Smakołyki zabierają do domu. Zajęcia w szkole rozpoczynamy o godzinie 10.00 a kończymy 12.30. Koszt 30zł.

CZWARTEK 25.01.2024 r.

Wyjazd do Stadniny Ogierów w Łącku. Dzieci zwiedzą stadninę, zobaczą jak czyścić czy, osiodłać konie, będą mogli również je nakarmić. Każde dziecko będzie jeździć na koniu (młodsze dzieci na mniejszych koniach, starsze dzieci na większych). Na zakończenie ognisko z kiełbaskami. Zbiórka pod szkołą o godzinie 8.10 powrót uzależniony od ilości dzieci. W zgłoszeniu proszę podać numer kontaktowy. Koszt 50 zł.

PIĄTEK 26.01.2024 r.

Wybory Miss i Mistera szkoły. Zabawę w szkole rozpoczynamy o godzinie 10.00 a kończymy o godzinie 13.00. Zapraszamy dzieci z każdej klasy do udziału w tej zabawie, będzie to zdrowa rywalizacja o tytuł Miss i Misstera szkoły, w której dzieci będą musiały zaprezentować trzy stroje: sportowy, elegancki oraz własny projekt, oceniana będzie również fryzura i makijaż. Kandydatów i kandydatki oceniać będą oczywiście dzieci z naszej szkoły, więc jeżeli któreś dziecko nie będzie chciało wziąć udziału w wyborach to zapraszamy na widownię i do jury. Na pewno będzie świetna zabawa. Bez dodatkowych kosztów.