Zaproszenie na spotkanie z wójtem gminy Radzanowo Sylwestrem Ziemkiewiczem

Zapraszamy Państwa na zebranie klasyfikacyjno-informacyjne, które odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie 7 lutego 2017 r., o godz. 15:30, w sali nr 12 (pierwsze piętro).

W części pierwszej spotkania wójt gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz przedstawi Państwu koncepcję rozbudowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie w najbliższych latach oraz pomysły na organizację nauczania w Zespole w okresie przejściowym (do czasu rozbudowy szkoły), z uwagi na wchodzącą od 1 września reformę oświaty i pojawienie się w systemie klasy siódmej i ósmej.

Na pierwszą część spotkania zapraszamy również rodziców dzieci przedszkolnych i wszystkich zainteresowanych problematyką rozbudowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie, nie tylko rodziców naszych uczniów.

W drugiej części zebrania, już w poszczególnych klasopracowniach, wychowawcy klas i pozostali nauczyciele przedstawią Państwu wyniki klasyfikacji śródrocznej.