Zespół Szkolno-Przedszkolny dla 32. Finału WOŚP

UWAGA! MAMY REKORD!

PODCZAS 32 FINAŁU WOŚP UDAŁO NAM SIĘ ZEBRAĆ ŁĄCZNIE 9 677,41 ZŁOTYCH.

W niedzielę 28 stycznia 2024 roku odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczne hasło to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

Cała społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie również włączyła się w tą szlachetną akcję. Już od 03 stycznia w przedszkolu rozpoczął się kiermasz Pluszowego Misia oraz loteria, a 11 i 12 stycznia szkolna loteria fantowa.  Podczas kiermaszu i loterii można było kupić rozmaite przedmioty, gadżety, książki, ozdoby, zabawki i gry, a także fantastyczne rękodzieło.

28 stycznia uliczną kwestę rozpoczęli z samego rana wolontariusze Szkoły Podstawowej im. Cz. Hińca oraz Przedszkola Samorządowego w Rogozinie. W tym roku kwestę prowadziło 16 wolontariuszy.

Jeszcze nigdy nie zebraliśmy tak dużo. W tym roku to rekordowa kwota 9 677,41 zł.! Na tę sumę składa się:

1 726,60 zł. – kiermasz i loteria w przedszkolu;

1 412,30 zł. – szkolna loteria fantowa;

6 538,51 zł. – zbiórka naszych wspaniałych wolontariuszy (wolontariusze szkolni: Zuzanna Bielas, Iga Bielas, Michał Jankowski, Maciej Jankowski, Nataniel Kobuszewski, Maja Milczarek, Nadia Murawska, Marcel Konopacki, Zuzanna Jakowska, Maja Ostrowska, Małgorzata Gałka, Daria Borychowska, Gabriela Kowalewska, Maja Kowalewska, Julia Jaskuła oraz wolontariusze przedszkolni: Franciszek Cichecki).

Jesteśmy bardzo dumni i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu: uczniom, nauczycielom, rodzicom i przyjaciołom. Macie szlachetne serca!

Specjalne podziękowania należą się Marlenie Kącickiej, naszej szkolnej plastyczce, która od lat dyryguje Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie oraz kadrze Przedszkola Samorządowego za aktywność podczas tegorocznej akcji.

BĘDZIEMY GRAĆ Z ORKIESTRĄ DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ. 😊

Organizator 32. Finału WOŚP: Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie