Zmarła Małgorzata Pałysa. Przez całe swoje zawodowe życie była związana z rogozińską oświatą

Z ogromnym smutkiem informujemy, że 4 lutego 2023 roku, w wieku 71 lat, zmarła Małgorzata Pałysa. Była aktywna zawodowo niemal do końca.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się we wtorek, 7 lutego, o godz. 12:00, w kościele parafialnym w Rogozinie. Po Mszy Świętej ciało Małgorzaty Pałysy zostanie przewiezione na cmentarz w Imielnicy i tam będzie miała miejsce druga część ceremonii.

Małgorzata Pałysa rozpoczęła swoją drogę pedagogiczną od pracy w nieistniejącej już dziś szkole podstawowej w Starym Boryszewie. Następnie została nauczycielką przedszkola w Rogozinie. Tej placówce poświęciła swoje zawodowe życie.

Po przejściu na emeryturę, do ostatnich wakacji, kontynuowała swoją aktywność pedagogiczną w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie.

W pamięci koleżanek i kolegów nauczycieli Małgorzata Pałysa pozostanie osobą energiczną, niezwykle odpowiedzialną i pracowitą. Te cechy wpajała również swoim uczniom.

Panią Małgosię ze wzruszeniem wspominają jej wychowankowie, a wychowała ich kilka pokoleń. Jej cechy charakteru, postawa życiowa, poświęcenie, pogoda ducha, otwartość i życzliwość były dla wszystkich którzy Ją znali wzorem do naśladowania i inspiracją.

Rodzinie i Bliskim Pani Małgorzaty Pałysy przekazujemy wyrazy najgłębszego współczucia.

Spoczywaj w pokoju!

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie