Znamy laureatów konkursu graficznego na plakat festiwalu kolęd

Na konkurs graficzny na plakat XIII Szkolno-Parafialnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek wpłynęło sześć prac. Zadaniem uczniów było stworzenie grafiki w oparciu w programie Canva. Były to ich pierwsze prace, jednak wszystkie nie tylko spełniły oczekiwania organizatorów, ale i okazały się bardzo interesujące.

Jury konkursu pod przewodnictwem szkolnej plastyczki, Marleny Kącickiej, postanowiło przyznać następujące nagrody:

• Anna Jaruchowska (klasa V) – I miejsce;
  • Natalia Piotrowska (klasa VI) – II miejsce;
  • Michał Jankowski (klasa VII) – II miejsce (ex equo);
  • Natalia Krupniewska (klasa VIII) – III miejsce;
  • Magdalena Lemańska (klasa VII) – III miejsce (ex equo);
  • Maciej Jankowski (klasa VII) – III miejsce (ex equo);

Patronat nad konkursem objął Piotr Jakubowski Wójt Gminy Radzanowo. Nagrody laureatom zostaną wręczone podczas festiwalu, który odbędzie się kościele parafialnym w Rogozinie w dniu 20 stycznia (piątek).

Wszyscy uczestnicy konkursu, w ramach nagrody, otrzymali od dyrektora szkoły dostęp do pełnej i darmowej wersji edukacyjnej programu Canva.

Gratulujemy!

Aby zobaczyć plakaty kliknij