Znów zagraliśmy dla WOŚP. Razem daliśmy radę! Dziękujemy!

W tym roku zgodnie z wieloletnia tradycja znowu zagraliśmy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią, nasi wolontariusze zbierali pieniądze do kartonowych skarbonek i do orkiestrowych e-skarbonek. Zorganizowaliśmy też kiermasz, z którego dochód przeznaczyliśmy na WOŚP.

Podczas kiermaszu zebraliśmy 704 zł. i to jest jedyna kwota, którą póki co znamy. Pozostałe są obliczane i podamy je, gdy tylko otrzymamy z Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie potwierdzone informacje.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za hart ducha w trudnych warunkach i szkolnym opiekunom WOŚP-u – Marlenie Kącickiej i Anecie Rutkowskiej – za ogromna pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Wielkie dzięki składamy na ręce wszystkich rodziców. To dzięki Państwa wysiłkowi mieliśmy fanty na kiermaszu, wolontariusze mogli zbierać pieniądze, a dzieci za otrzymane od Was grosiaki mogły kupować fanty.

Razem daliśmy radę! Możemy być z siebie dumni! Galeria zdjęć kliknij