Dzień Dziecka w naszej szkole

Rada Rodziców już po raz kolejny zorganizowała naszym uczniom i przedszkolakom fantastyczny Dzień Dziecka. Mnóstwo atrakcji, wesołe miasteczko, pop-corn, wata cukrowa, zabawy z klaunem Pajko, zajęcia z policjantami i strażakami sprawiły, że prawie cztery godziny zabawy minęły jak z bicza strzelił.

W trakcie zabawy odwiedzili nas goście i przyjaciele szkoły. Sylwester Ziemkiewicz – Wójt Gminy Radzanowo – obdarował dzieci łakociami. Panu wójtowi dzielnie pomagali: radny Rady Powiatu Płockiego – Paweł Tokarski, zastępca przewodniczącej Rady Gminy Radzanowo – Ewa Koziczyńska oraz radni naszej gminy Krzysztof Czerwiński i Sławomir Trojanowski. Pyszne ciasta zawdzięczaliśmy Anielskiemu Kredensowi i wieloletniej przyjaciółce szkoły Ewie Przygodzie.

Szkolne święto dzieci nie mogłoby się obyć bez pomocy Magdaleny Kosielińskiej – dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie, Janusza Balskiego – kierownika Zakładu Komunalnego w Radzanowie, radzanowskiej policji oraz rogozińskiej i radzanowskiej straży pożarnej.

Relację zdjęciową zawdzięczamy Agnieszce Ziemkiewicz z Gminnego Centrum Informacji w Radzanowie.

Wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji Dnia Dziecka i całej społeczności Rogozina, skupionej wokół szkoły, serdecznie dziękujemy!