Ferie bez nudy – już po raz szósty!

Doskonała współpraca z Radą Rodziców, którą kieruje Ewa Kukawska, owocuje kilka razy w roku fantastycznymi inicjatywami. Jednym z najlepszych i unikalnych w skali kraju pomysłów są Ferie bez nudy. Już po raz szósty Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie i Rada Rodziców zorganizowali tę akcję.

Przygotowano program zajęć, który obejmował wszystkie dni ferii, od poniedziałku do piątku, przez dwa tygodnie. Staraliśmy się zaoferować dzieciom atrakcyjny program. Przeprowadzono zajęcia plastyczne, techniczne, kulinarne, taneczne. Odbyła się również projekcja filmu a także wyjazd do POKIS-u, na sztukę teatralną, na lodowisko oraz do kręgielni. Zwieńczeniem akcji była dyskoteka i słodki poczęstunek na zakończenie ferii.

Warto podkreślić, że Ferie bez nudy przeznaczone są dla wszystkich chętnych dzieci z Rogozina i okolic – nie tylko dla uczniów naszej szkoły.