Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

IV Rodzinny Konkurs Kulinarny na NAJPIĘKNIEJSZY PIERNIK

IV Rodzinny Konkurs Kulinarny na NAJPIĘKNIEJSZY PIERNIK

Nieco wcześniej niż rok temu ogłaszamy nasz konkurs. Wiąże się to z krótszym pierwszym semestrem i zebraniem z rodzicami, które już 5 grudnia. A to wówczas odbędzie się nasz coroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy, z którego dochód przeznaczymy dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Sukces trzech poprzednich edycji dodał nam skrzydła. Już po raz czwarty zapraszamy wszystkich przedszkolaków i uczniów z klas 1-7 do wzięcia udziału w Rodzinnym Konkursie Kulinarnym na NAJPIĘKNIEJSZY PIERNIK!

Przypomnijmy, co należy zrobić?

– w domowej kuchni wspólnie z rodzicami, dziadkami lub znajomymi upiec piernik;

– własnoręcznie ozdobić go pomysłowo i twórczo;

– przynieść do szkoły do 01 grudnia 2017 r. (piątek) i przekazać wychowawcom klas lub p. Marlenie Kącickiej (świetlica szkolna);

Wszystkie piernikowe prace oceni jury, po czym pierniki zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły, Facebooku oraz na Kiermaszu Bożonarodzeniowym.

Dzieci, które wykonają najpiękniejsze pierniki, otrzymają nagrody rzeczowe!

Wszystkie pierniki będą wystawione na aukcji w czasie zebrania z rodzicami 05 grudnia 2017 r. (wtorek).

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na „Świąteczną paczkę” – coroczną akcję naszej szkoły, w ramach której zakupujemy najpotrzebniejsze artykuły szkolne i przekazujemy je najuboższym dzieciom.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content