Koncert kolęd dla emerytów

12 grudnia 2015 r. mali artyści ze Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie gościli na spotkaniu opłatkowym, zorganizowanym przez Związek emerytów Rencistów i Inwalidów 0 Koło nr 10 w Radzanowie.

Seniorzy wysłuchali w naszym wykonaniu najpiękniejszych kolęd zaśpiewanych przez Laurę Fleming, Paulinę Chmielewską, Eryka Zielińskiego oraz naszą absolwentkę Karolinę Żaglewską, której akompaniował zespół muzyczny prowadzony przez Norberta Pałysę.

Podczas koncertu wystąpił także szkolny zespół fletowy, złożony z uczniów klasy III i IV. Maluchy poprowadził Robert Majewski.

Emerytom życzenia złożyli zaproszeni goście: Piotr Zgorzelski – Poseł na Sejm RP, Paweł Jakubowski – Radny Powiatu Płockiego oraz Sylwester Ziemkiewicz- Wójt Gminy Radzanowo.