Małe Rogozino zadebiutowało na wielkiej scenie

Zespół Tańca Ludowego „Małe Rogozino” ma za sobą swój pierwszy występ, i to nie byle jaki. Na scenie Centrum Handlowego „Mazovia” nasze dzieci wystąpiły podczas festiwalu Tańca i Zieleni. Małe Rogozino zatańczyło krakowiaka. Koncert spotkał się z pełną zachwytu reakcją licznie zgromadzonej publiczności, którzy z niedowierzaniem obserwowali wykonanie dość trudnego układu przez dzieci, wśród których liczną grupę stanowiły prawdziwe maluchy – 6, 7-latki. W swoim repertuarze dzieci mają jeszcze dwa inne układy taneczne. Ich premiera nastąpi niebawem podczas uroczystości szkolnych i gminnych.Instruktorką Małego Rogozina jest Małgorzata Grabowska-Panek, a opiekę nad zespołem w dniu koncertu objęła Małgorzata Majewska – wychowawca klasy Ib i rodzice występujących dzieci.