Nasi uczniowie bezkonkurencyjni! Trzy pierwsze miejsca w konkursie języka angielskiego

27 kwietnia wzięliśmy udział w konkursie języka angielskiego z zakresu kultury zatytułowanym „Saint George’s Day” w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Nowych Łubkach.  Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych.

W pierwszej kategorii  dla klas 1-3 uczniowie wykonywali prace plastyczne reprezentujące symbole Anglii.

Wielu uczniów z klasy I wzięło udział w konkursie. Przygotowali wspaniałe prace, tylko dwie osoby mogły przejść dalej, ale dziękujemy wszystkim za udział. Szkołę reprezentowały  prace Marcela Konopackiego oraz Miłosza Strzelczaka.

W drugiej i trzeciej kategorii uczniowie sprawdzani byli z wiedzy o patronie Anglii – św. Jerzym oraz tworzyli wiersze na jego temat.

Zdobyliśmy pierwsze miejsca w każdej kategorii oraz miejsce trzecie w kategorii drugiej.

Miejsce I w pierwszej kategorii –  Marcel Konopacki, kl. 1;

Miejsce I w drugiej kategorii – Natalia Zembrzycka, kl. 6 oraz miejsce III- Nikola Binkowska, kl. 6;

Miejsce I w trzeciej kategorii- Jakub Obigowski, kl.8;
Gratulujemy!

Przygotowanie uczniów: Sylwia Witkowska i Joanna Lis.