Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

W sobotę, 28 października, młodsza grupa przedszkolaków (Odważne Krasnoludki) i starsza grupa (Dzielne Skrzaty) wzięły udział w uroczystości „Pasowania na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.

Dzieci w odświętnych strojach pięknie zaprezentowały program artystyczny wszystkim zaproszonym gościom, m.in. recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Wśród zaproszonych gości był Wójt Sylwester Ziemkiewicz, Radni Gminy Radzanowo – Krzysztof Czerwiński i Sławomir Trojanowski oraz przedstawiciele Rady Rodziców działającej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rogozinie.

Pan dyrektor za pomocą magicznego ołówka dokonał pasowania dziewiętnastu przedszkolaków. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki od zaproszonych gości. Maluchy były pogodne, radosne a co najważniejsze dumne, że zostały prawdziwymi przedszkolakami.

Kolejnym punktem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci, na którym nie zabrakło miłej i radosnej atmosfery oraz zabawy z grupą animatorów z firmy „Bawidełko”.

Z pewnością był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych, wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców i nauczycieli.

Przedszkolaków do ślubowania przygotowały ich wychowawczynie: Grażyna Cnotkowska, Beata Kisio, Anna Pałysa i stażystka Anna Zalewska oraz opiekunki Małgorzata Seklecka i Marzena Mazur.

Skip to content