Remont skrzyżowania. Zmiana w rozkładzie dowożenia dzieci

Od piątku, 17 listopada, do odwołania nastąpią utrudnienia w dowożeniu dzieci. Wynikają one z remontu skrzyżowania w Nowym Boryszewie. Jak podano w komunikacie, skrzyżowanie będzie zamknięte w kierunku Podolszyc i Brochocina. Przejezdne będzie jedynie w kierunku Płocka i z powrotem.

W tej sytuacji musieliśmy zmodyfikować trasę szkołobusa. Przystanki nie uległy zmianie, bądź likwidacji, a więc wsiadanie i wysiadanie będzie odbywać się bez zmian miejsca. Zmianie może jedynie ulec czas odjazdu i przyjazdu. Aby dokładnie podać nowy rozkład potrzebujemy kilku dni. W tym czasie ocenimy nowe warunki drogowe (zmiana natężenia ruchu, ewentualne korki).

W tej sytuacji, w ciągu pierwszych dni po zamknięciu skrzyżowania, prosimy wychodzić na przystanek o podanym dotychczas czasie. Jednocześnie prosimy wziąć pod uwagę, że autobus może przyjechać 2-5 minut później. A zatem, należy chwilę poczekać.

Myślimy, że w ciągu następnego tygodnia określimy czas odjazdu i przyjazdu szkołobusa na tyle precyzyjnie, aby podać Państwu nowy rozkład.