Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Rozpoczynamy rekrutację do klasy pierwszej

Rozpoczynamy rekrutację do klasy pierwszej

Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie zaprasza do składania wniosków o przyjęcie do klasy I na rok szkolny 2020/2021. Zapisanie dziecka do naszej szkoły polega na złożeniu wypełnionego wniosku. Dokument należy pobrać ze strony szkoły www.sp-rogozino.pl. Znajduje się on w zakładce na górze strony głównej: „Dokumenty do pobrania”. Link do wniosku jest też pod tą wiadomością. Dokument należy wydrukować, wypełnić i przekazać do naszej szkoły. Sposoby przekazania omówione zostały poniżej.
 
Wprawdzie do naszej szkoły można zapisać dziecko w każdym momencie, ale dla lepszej organizacji placówki najlepiej gdybyście Państwo zrobili to w ciągu półtora miesiąca, tj. od 30 kwietnia 2020 r. do 15 czerwca 2020 r.
 
Wniosek można dostarczyć osobiście, ale nie ma takiej konieczności. Można wysłać go przez e-mail sekretariat@sp-rogozino.pl  W temacie e-maila prosimy wpisać: „Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły”. Wniosek i klauzulę można też przesłać drogą pocztową na adres szkoły: Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie, ul. Mazowiecka 25; 09-442 Rogozino. Można też otrzymać te dokumenty i wypełnić bezpośrednio w sekretariacie szkoły.
 
W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 24 2637777 lub pisząc na adres e-mail: skretariat@sp-rogozino.pl
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej szkoły i zapraszamy do składania wniosków.
 
Bezpośrednie linki do pobrania dokumentów rekrutacyjnych:
Skip to content