Sukcesy naszych biegaczy

Dnia 21 września 2013 roku wzięliśmy udział w XXIV Jesiennym Biegu Przełajowym w Radzanowie. Tego dnia do rywalizacji stanęło 85 uczniów z klas 1-8. Biegi odbyły się w 20 kategoriach dziewcząt i chłopców. Klasy młodsze miały do pokonania dystans 450 m. natomiast klasy starsze 800 m. i 1000 m. najstarsi.

W rywalizacji indywidualnej najlepsi okazali się:

• miejsca I Zalewski Miłosz kl. Ib; Kwiatkowski Ignacy kl. III; Chybiński Adrian kl. V; Wojciechowski Tomasz kl. VII;
  • miejsce II: Strzelczak Miłosz kl.II;
  • miejsce IV: Wachol Gabriel
  • miejsca V: 1.Kaczmarczyk Szymon kl. Ia: Chybiński Wiktor kl.VII;
  • miejsca VI: Niedzielak Dawid kl.Ib; Witkowska Oliwia kl.III;
  • miejsce VII: Dworakowski Jakub kl.VII;
  • miejsca VIII: Baumaun Wiktor kl.III; Jakubowski Stanisław kl.IV;
  • miejsca IX: Budnicka Antonina kl.Ia; Chmielewski Alan kl.III; Kolasińska Oliwia kl.III; Chybiński Filip kl.V; Chybiński Bartosz kl.VII.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za tak liczne wsparcie sportowe naszej szkoły. Pozostaje nam czekać na wyniki ogólne w kategorii szkół, które zostaną ogłoszone 6 października w Radzanowie, gdzie zaprezentują się nasze sztafety.