Święto Szkoły oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych

Wzorem lat poprzednich, 27 września 2014 r. nasza szkoła obchodziła swoje święto. Był to wyjątkowy dzień dla wszystkich. Uczniowie klas pierwszych złożyli swoje pierwsze w życiu ślubowanie. Szkolne zespoły muzyczne, Bułka z Masłem i No Name, zagrały krótkie koncerty. Pokazaliśmy najlepsze prace plastyczne naszych uczniów. Po części oficjalnej dzieci bawiły się w gry i zabawy na szkolnym Orliku, a mamy przygotowały dla wszystkich przybyłych pyszny, słodki poczęstunek, kanapki i napoje.  Święto szkoły to doskonała okazja do spotkań, wymiany doświadczeń i przyjacielskich rozmów.Podczas ślubowania zaproszeni goście składali życzenia pierwszakom i całej społeczności szkolnej. Przygotowali też dla naszych maluchów wspaniałe suweniry. Z naszego zaproszenia skorzystali: ks. dr Janusz Wisniewski – proboszcz Parafii pw. Św. Faustyny Apostołki Miłosierdzia Bożego w Rogozinie, Jolanta Sochacka – Przewodnicząca Rady Gminy Radzanowo, Ewa Przygoda, Agata Trojanowska i Krzysztof Czerwiński – radni Gminy Radzanowo, Marcin Kuczkowski – sekretarz Gminy Radzanowo, Ewa Kukawska – Przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego oraz Waldemar Hinc i Witold Hinc – syn i wnuk Patrona naszej szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc przy organizacji Święta Szkoły. Dziękujemy również wszystkim nauczycielom przygotowanie części artystycznej, a w szczególności: Annie Śliwińskiej i Małgorzacie Majewskiej – wychowawczyniom klas pierwszych, Elizie Marszałek – nauczycielce plastyki, Norbertowi Pałysie – szkolnemu nauczycielowi wf i instruktorowi zespołu muzycznego No Name, działającemu w ramach struktury organizacyjnej CKiS w Radzanowie oraz Radosławowi Karwowskiemu – dyrektorowi CKiS w Radzanowie.

Poniżej fotorelacja (fot. Anna Gruszczyńska)