System monitorowania czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Zapraszamy do składania zamówień na karty do czytnika

Drodzy Rodzice!

Od 1 grudnia 2023 r. (a w przypadku pojawienia się nieoczekiwanych trudności z wdrożeniem od 1 stycznia 2024 r.) uruchomimy w naszym przedszkolu system monitorowania czasu przebywania dzieci w przedszkolu. Będzie on polegał na tym, że osoba przyprowadzająca dziecko zarejestruje czas wejścia dziecka do przedszkola poprzez przyłożenie karty do czytnika. W ten sam sposób zarejestrowane zostanie wyjście dziecka z przedszkola. To usprawni i ułatwi proces naliczania opłat za pobyt dziecka w przedszkolu.

Na każde dziecko będzie przypadać JEDNA darmowa karta do czytnika. Jeśli zechcą Państwo mieć ich więcej (np. dla kilku osób przyprowadzających lub odbierających dziecko), prosimy o składanie zamówień w sekretariacie przedszkola. Zamówienia należy dokonać osobiście, bowiem wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Koszt jednej dodatkowej karty to 2,46 PLN brutto.

WAŻNE! Zamówień należy dokonać do piątku 10 listopada 2023 r.

Z poważaniem,
dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie