Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016

1. września 2014 r., o godz. 9.00 symboliczne trzy dzwonki lekcyjne zwołały dzieci i rodziców na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2015/2016. W tym roku, po raz drugi z rzędu, w naszej szkole powitaliśmy dwa oddziały pierwszaków.

W uroczystości wzięli udział wszyscy uczniowie, licznie zgromadzeni rodzice i zaproszeni goście: ks. dr Janusz Wiśniewski – proboszcz naszej parafii, radny Gminy Radzanowo Krzysztof Czerwiński, sekretarz Gminy Radzanowo – Marcin Kuczkowski oraz Ewa Kukawska – Przewodnicząca Rady Rodziców. Wszyscy zaproszeni goście złożyli życzenia uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły.

Dyrektor Szkoły Robert Majewski, w swoim wystąpieniu, przekazał informacje na temat gotowości placówki na przyjęcie uczniów oraz zachęcił do korzystania z szerokiego wyboru zajęć pozalekcyjnych. Bogata oferta tych zajęć związana jest z misją szkoły, która opiera się nie tylko na kształceniu umysłów naszych uczniów ale i usprawnia ich kompetencje praktyczne: ruchowe, sportowe, plastyczne, muzyczne, teatralne, turystyczne i techniczne. Dyrektor wyraził również zadowolenie z faktu, że systematycznie wzrasta liczba uczniów w naszej szkole. W ciągu ostatnich pięciu lat nastąpił przyrost o prawie 40%. W tym roku w SP w rogozinie będzie pobierać naukę 131 dzieci.  Dyrektor Szkoły przekazał również wszystkim życzenia sukcesów w nowym roku szkolnym.

Skip to content